То що ж виходить, на Київському залізничному вокзалі вже протягом тривалого часу діє банда, яка серед білого дня, не криючись, прилюдно грабує пасажирів? І це там, де діє окреме відділення міліції, призначене забезпечувати порядок саме на вокзалі?
Соціалісти можуть зняти одного з керівників партії
10-й з'їзд СПУ, що проходив в суботу у Києві, обрав його одноголосно
18:05
Ахметов: "Ми б дуже хотіли купити Белькевича""
"Динамо" уміє програвати гідно. Відразу після того, як ми стали чемпіонами України, мені подзвонив і Ігор Михайлович, і Григорій Михайлович, поздоровили з перемогою, сказали, що вона заслужена. Ми щиро раді цим поздоровленням, - відзначає Рінат Ахметов.
16:42
Англія та Німеччина у чвертьфіналі
Стартові матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу пройшли без несподіванок, визначивши перших двох учасників майбутніх чвертьфіналів. Збірна Німеччини у не видовищному матчі на останніх хвилинах вирвала перемогу в Парагваю з рахунком 1:0, а англійці, забивши три м‘ячі у ворота збірної Данії, ще у першому таймі забезпечили собі місце в 1/4 фіналу.
15:25
Незалежно від будь-яких обставин, я доведу цю справу до кінця...
Про вибори та діяльність тимчасової комісії у справі Георгія Гонгадзе Олександр Жир говорив жвавіше та детальніше, та й палив менше, бо пачка LM-у закінчилася. Полковник запевнив, що вибори у 35-му окрузі виграє, проте до протиправних методів вдаватися не збирається.
15:00
Кучма продовжує знімати голів райадміністрацій
Президент України Леонід Кучма звільнив з посад 11 голів районних держадміністрацій