Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Польщі вивчають можливість будівництва нафтопроводу Одеса-Броди-Гданьськ

Субота, 8 вересня 2001, 14:19
Польща "кровно зацікавлена" у реалізації проекту транспортування нафти по Евроазіатському транспортному коридору і вивчає можливість продовження нафтопроводу Одеса-Броди до Гданьська.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Єжи Бузек в суботу в Криниці-Гурській.

Бузек зазначив, що до березня буде закінчена техніко-економічна база будівництва нафтопроводу від містечка Броди, який знаходиться у Львівській області, до Гданьська - балтійського узбережжя Польщі.

До того часу, переконані в Польщі, будуть вже відомі всі обставини, пов'язані з роботою такого нафтопроводу, зокрема, можлива кількість нафти, яка буде постачатися до балтійського узбережжя Польщі.

Польський прем'єр заявив, що зараз офіційна Варшава "більше зацікавлена" в реалізації цього проекту, ніж це було раніше, оскільки в серпні Україна самостійно закінчила будівництво першої черги нафтопроводу Одеса-Броди.

У разі прийняття польським урядом позитивного рішення з цього питання, будівництво нафтопроводу Гданьськ буде закінчене в 2004 році.

Бузек заявив про готовність, у разі будівництва цієї "труби", використати потужні можливості українських підприємств. Однак, підкреслив він, це буде базуватися на відповідних економічних принципах - принципах доцільності.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: