25.06

Банківський форум

Блок Ющенка вимагає зробити Леонтьєва персоною нон-грата

Середа, 6 лютого 2002, 10:43
Виборчий блока Віктора Ющенка "Наша Україна" вимагає від Міністерства закордонних справ України оголосити громадянина Росії Михайла Леонтьєва "персоною нон-грата на території української держави". Про це ідеться у заяві блоку, поширеній у середу.

"Брутальні висловлювання ведучого телепрограми "Однако" з російського каналу ОРТ Михайла Леонтьєва на адресу України змушують нас кваліфікувати його скандальну діяльність як добре сплановану політичну провокацію, втручання у внутрішні справи нашої держави", - прореагував блок Ющенка на антиукраїнські висловлювання Леонтьєва.

Нагадаємо, що він, зокрема, висловив бажання "ср*ти на рішення Шевченківського суду" Києва, який зобов'язав Леонтьєва вибачитися перед дружиною Ющенка Катериною Чумаченко. "Рішення Шевченківського суду зміцнило моє переконання в тому, що такої держави - Україна - немає і бути не може. Як говорив пан Пестель, абсолютно несправедливо повішений, українська держава не має жодних перспектив на реалізацію свого суверенітету і потребує заступництва з боку більш великої і культурної держави…", - заявив Леонтьєв у суботу.

"Журналіст Леонтьєв заперечує нашу державність, паплюжить її суверенітет", - ідеться в заяві-відповіді "Нашої України". "Особливу тривогу та обурення викликає той факт, що такі вульгарні прояви антиукраїнської ксенофобії походять від людини, яка має можливість впливати на багатомільйонну телеаудиторію в Україні та Росії, ще й переконаної у власній безкарності.

Якщо провокаційні висловлювання ведучого ОРТ Михайла Леонтьєва не будуть офіційно засуджені як з українського, так і з російського боку, постає закономірне питання про форми проведення року України в Росії: він уже закінчився, чи все тільки починається?"

Читайте також:

Верховна Рада проситиме російських колег вплинути на Леонтьєва

Російський журналіст Леонтьєв при слові Україна хоче в туалет. Він не збирається вибачаться перед дружиною Ющенка

ДРУЖИНА ЮЩЕНКА ЗА ОБРАЗУ ЧЕСТІ І ГІДНОСТІ ОТРИМАЄ 2,5 ТИС. ГРН.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування