25.06

Банківський форум

Ребров однозначно залишить "Тоттенхем"

П'ятниця, 8 лютого 2002, 17:03
Форвард збірної України Сергій Ребров оголосив в п'ятницю журналістам про своє остаточне рішення, по закінченні сезону розлучитися з англійським "Тоттенхем хотспур". Отже Сергій, своїм рішенням, спостував всі чутки стосовно подальшої своєї кар'єри. Але в той же час постає питання: в який клуб перейде українець?

У нинішньому сезоні Ребров лише дев'ять разів з'явився на полі в стартовому складі "Шпор", а як правило, виходив на заміну за 5-ть, 10-ть хвилин до закінчення гри. Ребров відзначив, що, якби його воля, він залишив би "Тоттенхем" негайно, але, судячи зі всього, буде вимушений залишитися в команді до літа.
Стосовно варіантів продовження кар'єри, то називалися декілька команд.

А саме англійський "Арсенал" та "Фулхем", французьке "Бордо" та італійський "Лаціо". Проте в "Лаціо" та "Бордо" на даний момент не вистачає грошей, а от лондонський "Арсенал" зацікавлений в українці, проте зможе його купити, якщо продасть своїх двох нападаючих Вільтора та Кану. Стосовно "Фулхема", то як зазначив Сергій в інтерв'ю "Динамо Киев от Шурика", спочатку ним "фулхемці" цікавилися, а потім в них відновився після травми їхній нападаючий.

Ребров же неодноразово зауважував, що йому подобається в "Тоттенхемі" та в Англії, проте не зовсім надихає той факт, що він мало грає, більше того він майже взагалі не грає.

Віддає ж перевагу українець, незважаючи на все, "Фулхему", де він хотів би попрацювати під керівництвом Жана Тігана. В майбутніх планах українця зіграти за збірну України в товариській грі проти японців 21 березня, але ще не відомо чи відпустить його клуб, адже ця дата не офіційно призначена ФІФА.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування