Невдача Зелених, "жінок" та КОП може негативно позначитися на економіці України

Вівторок, 2 квітня 2002, 13:17
Підсумки виборів в Верховну Раду можуть привести до деякого завмирання українського ринку акцій на період до президентських виборів 2004 року. Таку думку висловив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" інвестиційний керівник Міжрегіональної фінансової компанії Ерік Найман.

"Роки до виборів президента будуть важкими для ринку акцій", - сказав він.
За його словами, найбільш привабливий для інвесторів "російський варіант", коли Дума стала підконтрольна президенту, не пройшов.

Найман зазначив, що розклад сил в майбутньому парламенті незрозумілий, оскільки ніхто з трьох переможців ("Наша Україна", "За єдину Україну" і Компартія) не отримав вирішальної переваги.

"Плюс четверта сила - Соцпартія і Тимошенко - будуть розколювати можливу більшість. Коротше кажучи, читайте байку Крилова "Лебідь, рак і щука" - там все написано", - порадив експерт.

Він також додав, що в таких умовах висока імовірність зміни уряду.

Як вважає Найман, "всі вже думають про президентські вибори", що також не грає на користь стабільності.

У той же час директор компанії "Драгон Капітал" Дмитро Тарабакін загалом позитивно оцінив для ринку акцій підсумки виборів, зазначивши, що "для ринку - в цьому парламенті є всі". На його думку, склад майбутньої Верховної Ради з більшою імовірністю змінить до кращого податкове і корпоративне законодавство України.

"Головне, щоб нормально вирішили питання між собою, і амбіції не затьмарили прагматизм", - підкреслив Тарабакін.

Найман також зазначив, що певний вплив на ринок акцій компаній, що належать низці бізнес-груп, може надати факт невдачі на виборах Партії зелених, "Яблука", блоків "Жінки за майбутнє", "Команда озимого покоління" і ДемПУ-Демсоюз, що підтримуються ними.

Інтерфакс-Україна-Вибори

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування