Питання про імпічмент та "Кольчуги" депутати вирішать окремо

Понеділок, 9 вересня 2002, 14:20
Спірні питання щодо включення до порядку денного другої сесії Верховної Ради народні депутати вирішуватимуть окремим голосуванням. Про відповідне рішення Погоджувальної ради парламенту повідомив у понеділок голова інформаційного управління ВР Віктор Резванюк.

Зокрема, у четвер, 12 вересня, депутати приймуть за основу порядок денний сесії. А потім, якщо автор законопроекту чи постанови вимагатиме включення до порядку денного його питання, сесійна зала визначатиметься по ньому окремо.

Як повідомив Резванюк, у ході Погоджувальної ради депутат Геннадій Удовенко сказав, що "Наша Україна" може не підтримати порядок денний, якщо будуть вилученні законопроекти, на яких наполягають фракції СДПУ(О) та КПУ.

Як повідомлялося, фракція СДПУ(О) запропонувала вилучити низку проектів постанов та законопроектів, серед яких початок процедури імпічменту президенту.

Комуністи у свою чергу пропонують, зокрема, вилучити з порядку денного проект закону про визнання Організації українських націоналістів (ОУН) та Української повстанської армії (УПА) воюючою стороною у Другій світовій війні, проект закону про реабілітацію жертв політичних репресій.

UNIAN

Читайте також:

Литвин відмовився розглядати питання про імпічмент Кучмиpowered by lun.ua