Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Після візиту в Азію Кучму відправлять на карантин?

Середа, 2 квітня 2003, 12:33
Фракція Блоку Юлії Тимошенко й Українська республіканська партія "Собор" вимагає вжити всіх необхідних заходів по захисту України від поширення атипової пневмонії, яка може бути завезена в країну після повернення президента Леоніда Кучми з офіційним візитом з Гонконгу (Сянган).

Виступаючи з парламентської трибуни в середу, член фракції БЮТ Анатолій Матвієнко звернувся з вимогою до міністра охорони здоров'я і голови санітарно-епідеміологічної служби України вжити превентивних заходів по профілактиці цього вірусу до осіб "президентської свити" і президента України Кучми.

Депутат не виключив можливості після повернення Кучми з Гонконгу, де зараз розповсюджується ця епідемія, необхідність відправлення членів офіційної делегації на карантин.

Матвієнко підкреслив, що просить розцінювати його виступ як вимогу всього українського народу. Він зажадав терміново проінформувати народних депутатів про те, наскільки Україна готова до появи і лікування хворих, заражених цим вірусом.

Він попросив голову Верховної Ради Володимира Литвина доручити профільному комітету виконати свої контрольні функції і проінформувати парламент про ситуацію в Україні, зокрема, пов'язану з офіційним візитом президента у Гонконг.

Кучма повертається в Україну 3 квітня після візиту у Монголію і Китай.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування