Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Депутати з "Нашої України" пропонують рецепт від реформ Кучми

П'ятниця, 4 квітня 2003, 17:32
Народні депутати від "Нашої України" Олекса Гудима, Тарас Стецьків і Олег Тягнибок звернулися до президента Леоніда Кучми та парламенту з пропозицією про проведення дострокових президентських та парламентських виборів у разі ухвалення закону про вибори народних депутатів на суто пропорційній основі.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Української народної партії.

Проналізувавши запропоновані президентом зміни політичної системи, народні депутати дійшли висновку про існування прихованої загрози подовження на два роки терміну повноважень діючого президента та на один рік – терміну повноважень нинішньої Верховній Раді. Запорукою довіри до запропонованого Кучмою законопроекту змін до Конституції, вважають депутати, є ухвалення в найближчий місяць закону про вибори народних депутатів за пропорційною системою.

Водночас депутати переконані, що Україні потрібно негайно, не чекаючи 2006 року, забезпечити функціонування більш дієвої, демократичної та прозорої влади. Щоб запобігти подовженню терміну перебування при владі і президента, і парламенту, народні депутати пропонують ініціювати проведення восени цього року дострокових президентських виборів, а навесні 2004 року – дострокових парламентських виборів за умови, що парламент схвалить, а президент підпише законопроект про вибори народних депутатів за пропорційною системою.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування