Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Cуд не вірить Козаченку

Понеділок, 7 квітня 2003, 12:51
Апеляційний суд Києва відмовився змінити запобіжний захід колишньому віце-прем'єру Леоніду Козаченку, який зараз утримується під вартою.

Колегія суддів під головуванням Сергія Слинька відмовила в понеділок у задоволенні скарги адвокатів Козаченка на рішення Печерського місцевого суду Києва, який санкціонував арешт екс-віце-прем'єра.

"Печерський суд обґрунтовано обрав запобіжний захід", - оголосив Слинько.

Апеляційний суд вважає, що Печерський суд обґрунтовано взяв до уваги доводи Генпрокуратури про те, що у випадку перебування на волі Козаченко може ухилятися від процесуальних дій, перешкоджати встановленню істини у справі, а також узяв до уваги ступіть висунених обвинувачень.

Констатувалося, що в розпорядженні слідства є дані, які свідчать про скоєння злочину колишнім віце-прем'єром.

Як повідомлялося, Печерський суд за поданням Генеральної прокуратури України 27 березня обрав для Козаченка запобіжний захід у формі утримання під вартою.

Кримінальна справа щодо екс-віце-прем'єра була порушена 24 березня за підозрою в зловживанні службовим становищем на посаді віце-прем'єра й в ухилянні від сплати податків на суму 584,9 тис. грн. на посаді гендиректора СП ЗАТ "Украгробізнес". Йому також пред'явлено обвинувачення в одержанні хабара в особливо великих розмірах у вигляді акцій на суму близько 1,5 млн. грн.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування