Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Заступник Сівковича спростував звіт по Ющенку

Четвер, 7 жовтня 2004, 18:52
Заступник голови парламентської комісії з отруєння Ющенка від імені лікарів-членів комісії спростував звіт її голови Володимира Сівковича.

Виступаючи зі співдоповіддю, він зазначив, що жоден з лікарів, які входять до складу комісії, не підтримав цей звіт.

Шевчук спростував майже кожне висловлювання Сівковича. Він нагадав, що діагноз українського лікаря був записаний зі знаком питання.

Він також вказав, що аналізи крові і сечі Ющенка, зроблені ще в Україні, вказують принаймні на 15 відхилень від норми. Тоді як Сівкович заявив, жодних відхилень не було.

Шевчук назвав щонайменше некоректним згадувати про випитий коньяк, горілку та пиво на вечері, не зазначаючи при цьому, хто і скільки випив. До того ж, за словами заступника голови комісії, Ющенко їх не пив.

Він також нагадав, що заява агенції Reuters не відповідає дійсності, оскільки у віденській клініці "Рудольфінерхауз" депутати отримали офіційний документ клініки, у якому говориться, що "прес-реліз від 28 вересня не був підготовлений у межах клініки і є фальшивкою".

Він також зазначив, що українські депутати, перебуваючи у клініці, отримали всі необхідні документи та інформацію, що записано на аудіоплівку.

А те, що туди не пускали генпрокурора Геннадія Васильєва, "це його проблеми", сказав Шевчук.

Він також висловив вдячність клініці "Рудольфінерхауз" і нагадав, що до цієї клініки зверталось "дуже багато відомих людей, у тому числі і народних депутатів України".

"Українська правда"

Читайте також:

СІВКОВИЧ НЕ МОЖЕ ДОВЕСТИ ОТРУЄННЯ ЮЩЕНКА. І НЕОТРУЄННЯ ТЕЖ

Все про отруєння Ющенка

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування