Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко звинувачує Януковича в "абсолютно кримінальному державному перевороті"

Понеділок, 1 листопада 2004, 11:16
Юлія Тимошенко заявляє про фальсифікації на користь Януковича на 15-20%. "В Україні відбувся абсолютно кримінальний державний переворот", заявила вона журналістам.

Тимошенко виступила з вимогою у вівторок заслухати в парламенті голови ЦВК Сергія Ківалова та Міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя.

Вона розповіла, що фальсифікація розпочалась о 1.30 ночі. "Почалося знищення протоколів під тиском людей із нетабельною вогнепальною зброєю. Досі тривають бійки у віборчих комісіях", заявила Тимошенко.

Крім того, за словами Тимошенко, третина виборців в регіонах, які підтримують Ющенка, не були включені до списків виборців.

Також, як розповіла Тимошенко, "по Україні рухалися банди, в кожній було по 30 відкріпних талонів на руки, щоби голосувати по 30 разів на різних дільницях".

Тимошенко звинуватила Ківалова в тому, що він "всю ніч фальсифікував голосування, руйнував віру людей у перемогу і формував посил перемоги Януковича".

Так, за її словами, після початку оголошення результатів у ніч "ЦВК відмовлялася враховувати голоси з Києва і області, де значна перемога Ющенка – з тим, щоби показувати лідерство Януковича".

"Якщо б ми мали гідне не тільки керівництво парламенту, а й весь парламент, то вже сьогодні ж скликали позачергове засідання", додала вона.

У коментарі журналістам Тимошенко сказала, що команда Ющенко "правдивими вважає лише результати станом на 1.30 паралельного підрахунку голосів, коли за рівномірним підрахунком по території України Ющенко отримав 51%, Янукович – 28"%.

Тимошенко сказала, що якщо команда Ющенка не зможе через суди повернути "справедливий результат виборів, де беззаперечно перемагає Ющенко", то вони об'єднуватимуть сили з лівими кандидатами у другому турі.

Зараз переговори між Ющенком і Морозом тільки почалися, сказала Тимошенко, тому вона їх не коментує.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування