Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЦВК одержав тільки 150 протоколів з 225. Нова гонка буде оголошена в середу?

Вівторок, 2 листопада 2004, 17:30
До Центвиборчкому надійшли тільки близько 150 протоколів тервиборчокмів з "мокрими" печатками з необхідних 255.

Протоколи ряду тервиборчкомів ЦВК відправив на доопрацювання, повідомила у вівторок глава прес-служби комісії Зоя Казанжи.

Вона нагадала, що новий закон про вибори президента припускає трохи складнішу форму протоколу ТВК, у зв'язку із чим у багатьох комісій виникли проблеми. Разом з тим, Казанжи підкреслила, що "мова йде не про виправлення даних, а про неправильне заповнення протоколів".

За її словами, ЦВК очікує, що всі протоколи від ТВК надійдуть до 3 листопада.

Комісія буде оприлюднювати попередні підсумки голосування на офіційному сайті у міру надходження інформації про опрацьовані протоколи дільничних комісій.

За словами Казанжи, ЦВК оприлюднює офіційні результати виборів тільки після того, як вони будуть затверджені на засіданні Центвиборчкому.

Вона нагадала, що законом про вибори президента приділяється 10 днів від дня виборів на офіційне оголошення результатів голосування.

Як роз'яснила Казанжи кореспонденту "УП", оголошення результатів відбудеться на відкритому засіданні, де також буде прийнята офіційна постанова про проведення другого туру виборів.

Вона підтвердила, що наступного дня після засідання, відповідно до закону, кандидатам буде дозволена передвиборча агітація.

Глава прес-служби ЦВК також відзначила проблеми комісії з окремими округами, зокрема, з 100-м округом у Кіровограді й 94-м окрузі в Миронівці.

Вона також повідомила, що в ЦВК поки надійшло 3 скарги. Одна з них від кандидата в президенти Олександра Базилюка щодо порушення в день голосування встановлених законом обмежень на ведення передвиборчої агітації на "5 каналі".

Інші дві скарги надійшли від голови Донецької облорганізації Партії регіонів України. В одній оскаржується постанова ТВК №117 про надання дозволу комісії виправляти механічні помилки й помилки у списках виборців.

В іншій - постанова ТВК 198, у якій мова йде, навпаки, про неприйняття рішень щодо внесення змін до списку виборців.

Інтерфакс-Україна, "Українська правда"

Читайте також

ЦВК ЗАТЯГУЄ ЧАС, БО БОЇТЬСЯ ОГОЛОСИТИ ЮЩЕНКА ПЕРЕМОЖЦЕМ

Ківалов водитиме Ющенка і Януковича за носа не більше 10 днів

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування