Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Області Януковича закінчилися. В Ющенка залишилося 8

Вівторок, 2 листопада 2004, 20:30
ЦВК завершила попередній підрахунок голосів у 10 областях України, де оброблено 100% протоколів.

Підрахунок за даними сайту ЦВК завершено в Донецькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Полтавській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Черкаській і Чернівецькій областях.

В п'яти із цих областей переміг Янукович, в 5 - Ющенко. Слід відзначити, що Донецьку область, де переміг Янукович ЦВК рахувала швидше, ніж інші.

Також слід відзначити, що в областях (Луганська, Одеська, м.Севастополь), де лідирує Янукович, оброблено 98-99%

Наразі найбільше (13%) непідрахованих голосів залишається в Кіровоградській області (пораховано 86,98%), де знаходиться сумнозвісний 100-й округ, де "бритоголові" захоплювали дільниці і зникала голова тервиборчкому з печаткою. У цій області лідирує Віктор Ющенко.

Залишається неопрацьованими 12% голосів у Івано-франківській, 5% - у Волинській області, 3% у Вінницькій, майже 8% у Київській, 3,5% у Львівській, 6,4% у Хмельницькій, 5% у Тернопільській. У всіх цих областях лідирує Ющенко.

За даними сайту ЦВК у Києві оброблено вже 98,95% протоколів.

Водночас, як повідомив у своєму випуску 5-й канал, найбільше незданих протоколів залишається в Києві.

Члени окружкомів відмовляються підписувати протоколи, пояснюючи це небажанням брати на себе відповідальність за результат. Після того як на одній з дільниць, де Ющенко переміг, підписали протокол, спостерігачі від "Партії регіонів" відмовилися його підписувати і пригрозили подати до суду.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування