Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЮЩЕНКО ПРОВЕДЕ МІТИНГ В КИЄВІ. І закличе до страйку

Середа, 3 листопада 2004, 13:06
Віктор Ющенко проведе у суботу в Києві масовий мітинг, де розповість виборцям, як захистити свій вибір у другому турі голосування.

Мітинг почнеться о 13 годині 6 листопада на Майдані Незалежності, повідомили нардепи Володимир Філенко і Тарас Стецьків.

"Ключове повідомлення акції – прийди і дізнайся, що треба зробити для остаточної перемоги", - сказав Стецьків.

За його словами, у суботу або неділю аналогічні мітинги відбудуться в інших містах України, тому команда Ющенка називає цю акцію "марафоном".

"Це і є план мирної мобілізації народу", - сказав Стецьків і додав, що під час мітингу людей закликатимуть до "передстрайкової готовності". Як відомо, раніше про "мобілізацію" заявляла Юлія Тимошенко.

На питання про заборону проводити мітинги на Майдані Незалежності, Стецьків назвав це рішення Київської міськради "незаконним". "Воно неодноразово скасовувалося Шевченківським судом".

Стецьків не сказав, скільки людей очікується на мітингу. "Їх буде багато, оскільки ви знаєте, як проголосував Київ у першому турі".

Також на мітингу планують оголосити результати паралельного підрахунку голосів штабом Ющенка.

Коментуючи намір ЦВК уточнити дані підрахунку голосів на 132 округах, Стецьків назвав це "прямою технологією фальсифікації". "Я не уявляю, як влада може уточнювати на користь Ющенка!", - додав він.

Нинішнє затягування оприлюднення остаточних результатів Філенко пояснив бажанням якнайдовше втримати мінімальну перевагу Януковича.

"Як тільки вони змогли ще хоч трохи сфальсифікувати в Донецьку, то пускають результати підрахунку в Києві", - сказав Філенко. "Їх задача – хоч на 0,01% показати перевагу Януковича".

За словами депутата, навіть з врахуванням фальсифікацій Ющенко переміг з відривом 2,5-3%.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування