Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

В області, де виграв Ющенко, палять бюлетені

Четвер, 4 листопада 2004, 09:51
Дві пачки бюлетенів з виборчих дільниць Галицького району тервиборчкому номер 86 (Івано-Франківська область) ушкоджені в результаті пожежі в середу ввечері.

Пожежа виникла в приміщенні залу засідань Калушської районної держадміністрації, повідомляє міністерство з питань надзвичайних ситуацій України. Усього в приміщенні зберігалося 232 пачки з бюлетенями.

Причиною загоряння стало коротке замикання світильника. Пожежу ліквідували співробітники міліції за допомогою вогнегасників ВП-5.Підрозділу пожежної охорони не викликали.

Територіальний виборчий округ номер 86 із центром у м.Калуш включає Галицький, Калушський і Рогатинський райони Івано-Франківської області.

Як повідомляє офіційний сайт ЦВК, за даними 94,82% протоколів в окрузі лідирує кандидат у президенти Віктор Ющенко - 91,6%, за Віктора Януковича проголосували 2,97%, за Олександра Мороза - 1,06%, інші кандидати набрали менше 1% голосів виборців внесених у списки.

У той же час ЦВК скасувала постанову тервиборчкому №117 (Львівська область) від 31 жовтня, яким було надано дозвіл дільничним комісіям виправляти помилки в списках виборців, допущені в написанні прізвищ і дат народження виборців.

Таке рішення було прийнято на засіданні ЦВК у середу по скарзі партії "Регіони України".

Як пояснив голова тервиборчкому №117 Петро Буджак, у день виборів у комісію надійшло більше 600 заяв від громадян про неточності в написанні прізвищ і дат народжень, у зв'язку із чим, дані виборці не були допущені до голосування.

Відповідно до закону про вибори президента, у день голосування виборець може бути внесений у списки виборців тільки на підставі рішення вищестоячої комісії або згідно із судовим рішенням.

ЦВК також прийняв рішення, відповідно до якого тервиборчком повинен з'ясувати, скільки виборців було внесено додатково дільничними комісіями з порушенням встановленого законом порядку.

Тим часом член ЦВК Андрій Магера заявив, що для виконання даного пункту рішення ЦВК "немає правового механізму", оскільки для його виконання територіальній виборчій комісії номер 117 доведеться розкривати списки виборців.


Читайте також:

Кіровоград. Епіцентр протистояння

Голова округу, де опозиція підозрює фальсифікації, визнав тиск на себе

Ківалов не може дорахувати голоси через Кіровоград

У новому Мукачевому вже зникають глави тервиборчкомів і печатки

Другого Мукачевого не було? Білоконь оголосив себе істиною в останній інстанції

"Мукачеве" повторили на дільницях Кіровограда. Зараз уже з пострілами

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування