Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

МОРОЗ І ЮЩЕНКО ДОМОВИЛИСЯ. Тривають переговори з Кінахом

П'ятниця, 5 листопада 2004, 13:56
Політвиконком Соцпартії підтримав пропозиції Віктора Ющенка і вирішив підписати з ним угоду про підтримку в другому турі виборів.

Про це заявив у кінці брифінгу в п'ятницю керівник кампанії Ющенка Олександр Зінченко.

Як додав присутній депутат Петро Порошенко, Мороз братиме участь у агітаційній кампанії Ющенка, а активісти СПУ братимуть участь у заходах на місцях.

Член політвиконкому СПУ Юрій Луценко повідомив, що у п'ятницю вони розглянули на своєму засіданні відповідь Ющенка на меморандум соціалістів, де вони висували свої вимоги лідеру "Нашої України".

Як повідомив "Українській правді" Луценко, відповідь Ющенка "повторює меморандум соціалістів, тільки у більш м'яких формах".

"Зокрема, написано, що "Наша Україна" готова голосувати за зміни до Конституції №4180 на цій сесії парламенту – але після виборів із вступом їх у дію з 2006 року", - додав Луценко.

За його словами, з меморандуму поки вилучили фразу про позаблоковий статус України.

За словами депутата, це рішення політвиконкому у суботу має затвердити політрада СПУ.

***

Між тим, як повідомив Зінченко, команда Ющенка проводить переговори з "представниками КПУ" і кандидатом у президенти Анатолієм Кінахом.

"Три дні Ющенко і команда проводять в 20-годинному форматі переговори", - сказав Зінченко.

Порошенко сказав, що "ми дуже задоволені рішенням пленуму КПУ - ми з розумінням сприйняли звістку про непідтримку жодного кандидата". "Хоча на пленумі кілька осіб пропонували виступити на підтримку Януковича", - додав він.

Водночас, як стало відомо у п'ятницю, Симоненко провів зустріч з Януковичем.

"Українська правда"

З вимогами соціалістів можна ознайомитися тут

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування