Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Проффесор" Янукович перейнявся українською писемністю

П'ятниця, 5 листопада 2004, 16:40
Прем'єр-міністр Віктор Янукович сподівається на розвиток української мови.

Про це він заявив у привітанні з нагоди Дня української писемності та вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Рідна мова – це неоціненний скарб, з якого наче з невичерпного джерела поповнюються запаси людської душі. Ми по праву пишаємося тим, що наша мовна традиція сягає далеких докняжих часів", - зазначив він.

Янукович згадав про визначну роль для літописців.

"Саме завдяки подвижницькій праці скромних ченців письмена давніх літ не зникли безслідно у вогненному вихорі століть. Давньоруські літописи є дорогоцінними реліквіями історії, науки, літератури та культури, які і сьогодні вражають глибиною та своєю суспільною значущістю", - сказав він.

"Вірю у майбутнє української мови. Її консолідуюча місія є запорукою щасливої долі нашого народу, процвітання України", - наголосив Янукович.

Як відомо, Янукович заявив про програмне для себе питання - надання російській мові статусу державної. Такий крок знищить українську мову як мову діловодства.

На початку президентської кампанії Янукович осоромився, заповнивши свою анкету кандидата в ЦВК з 12 грубими помилками. Серед іншого він назвав себе "прємьєр-міністром" і "проффесором".

Читайте також:

Тому що "проффесор"Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування