25.06

Банківський форум

СБУ просить не влаштовувати на Майдані бійки

Четвер, 3 листопада 2005, 12:31

СБУ звертається до організаторів та учасників святкових і протестних акцій, що відбудуться 7 листопада з нагоди річниці Жовтневої революції, з вимогою утриматися від фізичного протистояння.

"Залякування та погрози на адресу опонентів, до яких вдаються лідери окремих політичних структур різної ідейної спрямованості, викликають занепокоєння", - йдеться у заяві СБУ, розповсюдженій її прес-службою у четвер.

СБУ заявляє, що разом з іншими правоохоронними органами "вживатиме адекватних заходів, спрямованих на запобігання та припинення протиправних дій, які створюватимуть загрозу життєво важливим інтересам держави та безпеці громадян".

"СБУ в межах визначеної компетенції здійснює роз’яснювально-запобіжні заходи, спрямовані на недопущення порушень чинного законодавства, у тому числі будь-яких провокацій, що можуть призвести до силових зіткнень", - сказано в повідомленні.

Як відомо, раніше керівники Компарії заявляли про намір взяти участь у святкування 7 листопада річниці Жовтневої революції і вимагали від керівництва правоохоронних органів і СБУ запобігти провокаціям, що нібито готуються.

Водночас "Народний Союз Наша Україна" також звертнувся до правоохоронних органів з метою попередження провокацій 7 листопада.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: