Німці раді, що будуть радити Януковичу

Субота, 5 серпня 2006, 11:29

Німецька група радників при уряді України привітала формування нового Кабінету міністрів.

Експерт групи Рікардо Джуччі в інтерв’ю радіо "Німецька хвиля" назвав появу уряду "хорошим результатом після затяжної політичної невизначеності".

На думку радника, такий розвиток подій є значно кращим, ніж проведення нових парламентських виборів.

Джуччі констатував, що перед новим урядом постала низка першочергових завдань у фіскальній і соціальній політиці. Зокрема, за словами експерта, необхідно вжити заходів для зменшення дефіциту пенсійного фонду. Для цього, на його думку, слід відмовитися від економічно необґрунтованих підвищень соціальних виплат.

Невідкладними, на думку групи радників, є і структурні реформи в енергетичному секторі. "З нашої точки зору, новому урядові слід відмовитися від спроб домовлятися із росіянами про утримання цін на газ на низькому рівні. Необхідно реформувати економіку таким чином, аби вона могла платити. За товари, які імпортуєш, слід сплачувати реальну ціну. Це дає можливість бути більш незалежним і вільним у рішеннях", - наголосив Джуччі.

Крім того, німецькі радники сподіваються, що новий Кабінет міністрів не відмовлятиметься від позитивних напрацювань, здійснених урядами Юлії Тимошенко і Юрія Єханурова.

Зокрема йдеться про зусилля, направлені на вступ до Світової організації торгівлі, а також рішення про зниження ввізних митних ставок. Джуччі додав, що німецька група радників продовжить співпрацю з українським урядом і сподівається на конструктивний діалог.

Українська правдаpowered by lun.ua