Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

ГЕНПРОКУРАТУРІ МАЛО ДОКАЗІВ ПРО КРИМІНАЛЬНОГО СОРАТНИКА ЯНУКОВИЧА

Вівторок, 3 жовтня 2006, 11:44

Генпрокуратура не знайшла у матеріалах кримінальної справи, в якій фігурує депутат кримського парламенту Олександр Мельник, достатньо доказів, які б свідчили про його вину і тому вважає недоцільним подальше його затримання під вартою.

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

"Генпрокуратурою дійсно розглядається одна з кримінальних справ, за якій затримано одного із депутатів кримського парламенту (Мельника). При вивченні матеріалів кримінальної справи, заступник генпрокурора дійшов висновку, що на даний час немає достатньо доказів, які б свідчили про вину (Мельника)".

У результаті цього, як зазначили у прес-службі ГПУ, заступник генпрокурора (який саме не уточнили) не підписав подання про взяття Мельника під варту.

Як повідомлялося, за даними інформованих джерел в МВС України, 29 вересня співробітники міліції в Криму затримали депутата кримського парламенту від "Блоку "За Януковича!" Мельника, який підозрюється в організації убивства двох місцевих бізнесменів.

Згідно з інформацією співрозмовників агентства, за оперативними даними, цей депутат є одним з лідерів організованого злочинного угруповання під назвою "Сейлем".

2 жовтня Печерський районний суд Києва звільнив з-під варти Мельника.

За інформацією співрозмовника агентства, "Генеральна прокуратура поставила завдання міліції доопрацювати матеріали" (на підставі яких Мельника було затримано).

Водночас, зазначило джерело, правоохоронці не виключають, що після звільнення з-під варти, Мельник може виїхати за кордон, зокрема, до Росії.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: