Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Наша Україна" перепише "свою Конституцію" спеціально під Ющенка

Четвер, 1 березня 2007, 09:21

Представник президента у Верховній Раді Роман Зварич заявив, що кандидатами на посаду голови НСНУ є Юрій Луценко, В'ячеслав Кириленко, Віктор Балога і Віктор Ющенко.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"Не виключено, що це буде Юрій Луценко, якщо він дасть на це згоду, звичайно. Це може бути В'ячеслав Кириленко, який зараз є лідером фракції. Це може бути і теперішній голова ради партії Віктор Балога", - заявив Зварич.

"До речі, ми також розглядаємо можливість, враховуючи чітку конституційну диспозицію, обрати головою партії на сьогоднішній день почесного голову Віктора Андрійовича Ющенка", – додав представник президента.

Згідно з Конституцією, президент не може обіймати керівну посаду в об'єднаннях громадян.

За словами Зварича, щоб дати можливість Ющенку очолити "Народний союз "Наша Україна", на з'їзді партії планується внести зміни у статут.

"Є в Конституції перепона, але можливо виписати статут таким чином, щоб якраз врахувати ці конституційні диспозиції, і таким чином відкрити цей шлях", - сказав Зварич.

Також він заявив, що практично зі всіма регіональними організаціями погоджено, що до статуту буде внесена зміна, яка дасть можливість обирати голову партії з'їздом, а не політрадою.

З'їзд "Народного союзу "Наша Україна" запланований на кінець березня.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування