25.06

Банківський форум

"Наша Україна" визнає, що помилилась, взявши під крило "хижака" Черновецького

Четвер, 1 березня 2007, 11:27

"Наша Україна" заявляє, що помилилася, внісши Леоніда Черновецького до свого виборчого списку.

Так прес-служба "Нашої України" коментує заяву київського мера Леоніда Черновецького про те, що він пориває будь-які політичні відносини з "Нашою Україною".

"Ми визнаємо свою помилку, коли внесли його прізвище до списку виборчого блоку "Наша Україна", - сказано в заяві.

"Наша Україна" ще раз нагадує, що "неможливо розірвати те, чого вже давно не існує".

При цьому нашоукраїнці зазначають, що ще 3 лютого Київська міськорганізація партії ухвалила резолюцію, в якій чітко визначена опозиційність до столичної влади.

"Наша Україна" повідомляє, що підставою для цього рішення стало те, що "Черновецький і вся міська влада вже давно розірвали будь-які стосунки з киянами, діючи всупереч їх інтересам".

"Перетворивши апарат Київської міськадміністрації на власний сімейний клан, Черновецький безконтрольно взявся володарювати та "дерибанити" землю та майно київської громади", - йдеться в заяві.

"А невмотивоване та карколомне завищення Черновецьким і його поплічниками тарифів ще потребуватиме правової, кримінальної та психіатричної оцінки", - додає прес-служба "Нашої України".

При цьому наголошується, що "Наша Україна" вже давно перебуває в опозиції до "хижацької політики господарювання Черновецького".

"Такого горе-мера українська столиця ще не знала. За зраду інтересів киян він повинен понести політичну відповідальність. Його відставка – це питання часу", - наголошують у "Нашій Україні" .

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування