Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Янукович заявив, що пальцем об палець не вдарить

Середа, 4 квітня 2007, 11:04

Правляча коаліція і уряд не здійснюватимуть заходів з підготовки виборчої кампанії для дострокових виборів до парламенту до рішення Конституційного Суду про конституційність указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

Про це заявив прем'єр-міністр Віктор Янукович у середу на засіданні уряду, повідомляє УНІАН.

"Ми повинні, дотримуючись Конституції і законів, дочекатися рішення Конституційного Суду і лише після рішення КС можуть проводитися будь-які заходи з підготовки до дострокових виборів", - сказав Янукович.

Прем'єр-міністр наголосив, що уряд ухвалюватиме необхідні рішення тільки після висновку Конституційного Суду. "Доки питання не буде розглянуто в КС, ніякої підготовки до будь-яких виборів проводити не будемо", - додав він.

За словами Януковича, всю відповідальність за ситуацію в країні нестиме президент. "І я про це вчора сказав президенту. Перш ніж ухвалювати рішення, потрібно було провести якісні консультації", - зазначив прем'єр.

"Я не розумію, навіщо потрібна була така поспішність, чому тільки після підписання указу він запросив на зустріч главу законодавчої влади. Таке нехтування закону з боку президента неприпустиме", - наголосив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування