УНП пропонує, щоб обіцянку Тимошенко виконала Росія

1 перегляд
13
Субота, 3 листопада 2007, 12:37

Українська народна партія пропонує включити до програми першочергових дій демократичної коаліції ухвалення ряду законів.

Зокрема, першочерговими УНП вважає закони "Про визнання втрачених заощаджень українських громадян, що зберігалися в Ощадбанку СРСР, державним боргом Росії перед Україною" та "Про встановлення кримінальної відповідальності за публічне заперечення голодомору 1932–1933 років як акту геноциду українського народу".

Заяву щодо законодавчих пріоритетів майбутньої демократичної коаліції та уряду, який вона сформує, ухвалив Центральний Провід УНП 2-3 листопада. Він також доручив депутатській групі УНП внести на розгляд Верховної Ради проекти зазначених законів, повідомляє прес-служба партії.

Також УНП пропонує коаліції приняти закони "Про визнання воїнів ОУН-УПА борцями за незалежність України та надання їм статусу учасників війни", "Про ліквідацію на території сіл, селищ і міст України символів тоталітарного режиму та перейменування топонімічних назв, що уособлюють в собі тоталітарну епоху".

Партія також вважає за необхідне доручити уряду, сформованому демократичною коаліцією, до кінця поточного року подати заявку про вступ до НАТО та забезпечити вступ до ЄС за вісім років. Крім того, в заяві УНП йдеться про ліквідацію в Україні пам’ятників Катерині II, Леніну, Сталіну та іншим комуністичним вождям.

Крім того, Центральний провід УНП вважає причиною низького результату НУ-НС на виборах "недостатнє залучення до роботи представників партій Правиці".

Таке формулювання міститься в Ухвалі ЦП УНП, прийнятій за результатами звіту керівника Центрального виборчого штабу УНП, заступника голови партії Ярослава Джоджика.

"Кампанія була побудована таким чином, що від виборця, фактично, приховувалося, що в мегаблоці були представлені партії Правиці, і це неминуче призвело до розпорошення правого електорального сегменту та перетікання цих голосів до "Свободи" та БЮТ", - зазначив Джоджик.


Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 81.21.1.---ПрПреображенский..
Мистецтво, заборонене в Україні при будь-якій владі чи режимі- www.kolyada.com
IP: 77.122.33.---player..
"...від виборця, фактично, приховувалося, що в мегаблоці були представлені партії Правиці". Ну да, "приховувалося", потому что это точно не добавляло НУ рейтинга! Особенно такое приобретение, как Матвиенко. Шли бы самостоятельно, если такие умные и рейтинговые. А так, еле-еле вперлись в ВР, а теперь еще права качают. И, главное, готовы в любой момент "ширнуться"! Видно Тарасюк забыл, как
ползал на четвереньках перед дверью зала заседаний в Кабмине, а Лукьянов его ногами отпихивал. Зрелище было
IP: 77.121.193.---Vlad-2..
Мене здівовує тупість не тільки "маленького українця", а й политіків, навіть керівників партій, які теж тупі!!! Вони вважають, що заощадження були в одному потязі відправлені до Росії!. Ну це ж не треба мати розуму зовсім. А на що будували атомні електростанції, Одеський та Ільічівський морські порти, шахти та заводи, науково-дослідні установи і навіть звісний "Авіант" Антонова був збудований за наши заощадження. Тому вимагати від Росії повернення, як борг, наших заощаджень .... Влад-2
IP: 77.122.59.---Орися..
Смішно, коли партія-лузер, яка потрапила в ВР тільки завдяки "старшій подрузі" починає варнякати. Та ще про "правицю". Вони з нею мали шанс потрапити в депутатські крісла. Ні, вони продалися за обіцянки НУ. А що таке НУ - знають усі. Ось нехай і сидять тихо.
IP: 77.122.38.---StJohn..
абсолютно здравій взгляд на проблему. Сбербанк - чей? - СССР! Кто у нас правоприемник СССР? - Раша! Вот пусть деньги на бочку, а уж потом Газ, шмаз и т.д. Нет- пусть имуществом СССР за границей расчитівается. Или природніми ресурсами. Нафига было стабилизационный фонд копить, когда столько ограбленных людей по всему бывшему СССРу, правоприемником которого Раша себя огласила?
Усі коментарі