ЄС вирішив "підживити" український бізнес

Понеділок, 3 березня 2008, 08:41

Європейський союз вирішив підтримати малий та середній бізнес в Україні і виділив на реалізацію відповідної програми близько 2 мільйонів євро.

Про це у Львові повідомив керівник проекту Кен Накбар, передає "Німецька хвиля".

Учасниками проекту "Підтримка розвитку малого та середньо бізнесу в Україні – міжнародний вимір" стануть з два десятки підприємств Львівщини.

Їх працівники братимуть участь у тренінгах та консультаціях на предмет ведення бізнесу з європейськими партнерами, отримають можливість відвідати аналогічні підприємства в країнах ЄС, розповів керівник проекту Кен Накбар.

"Півтора роки, а саме на стільки розраховано проект, ми працюватимемо над тим, щоб торгівельні стосунки між українськими та європейськими бізнесменами поглибилися", - зауважив Накбар.

За його словами, перевагу надаватимуть підприємствам деревообробної галузі, виробництва меблів, устаткування та інформаційних технологій.

Згодом, проект планують реалізувати і в інших п’яти областях України.

У коментарі "Німецькій хвилі" голова Асоціації роботодавців Львівщини Зеновій Бермес заявив, що загалом проект є корисним, і багато чого підприємці можуть з нього почерпнути, але великого результату: збільшення експорту, тощо, навряд чи можна чекати.

"Без зміни українського законодавства, яке на сьогодні не дає розвиватися бізнесу, нічого не зміниться", - каже Бермес.

На його думку, європейське донорство у цій ситуації радше нагадує "лікування хворого на відстані".
powered by lun.ua