Литвин хоче поговорити про наболіле в Раді, щоб не "перегукуватися через паркан"

Понеділок, 2 червня 2008, 15:57

Блок Литвина ініціює проведення спеціального засідання Верховної Ради для розгляду економічної і політичної ситуації в країні.

Про це на засіданні погоджувальної ради у понеділок заявив лідер фракції Володимир Литвин.

"Ми, фракція, залишаємося при тій думці, що нам треба провести спеціальне засідання Верховної Ради... Бо коли ми говоримо про цільовий план дій, то треба, очевидно, провести діалог - я не хочу називати це дискусіями – з приводу того, в якому стані перебуває країна, які взаємини між керівниками ключових інституцій", - сказав він.

"Це треба зробити публічно у Верховній Раді, а не перегукуватись, як погані сусіди, через паркан", - додав Литвин.

За результатами засідання, на його думку, його учасники мають вийти на "5-6 великих завдань, які повинні консолідувати і Верховну Раду, і уряд, і місцеві органи влади".

При цьому Литвин сказав, що це може бути або додаткове, або спеціальне засідання на наступному пленарному тижні.

"Я переконаний, що коли не відбудеться така розмова, ми будемо говорити про частковість і весь час наражатися на протистояння, яке вже знесилило остаточно українське суспільство", - сказав він.

Литвин також запропонував розглянути питання приведення до присяги суддів КС, яке стоїть у порядку денному на вівторок, "комплексно" разом з питанням приведення до присяги членів Вищої ради юстиції.powered by lun.ua