Янукович перед Медведєвим і Путіним замовив слівце за дружбу

Четвер, 5 червня 2008, 09:41

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович під час поїздки до Москви у середу провів зустрічі з президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим та головою уряду Росії Володимиром Путіним.

Центральною темою переговорів стало питання продовження дії українсько-російського Договору про дружбу, співробітництво та партнерство, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

У ході зустрічей сторони звернули увагу на необхідність посилення переговорного процесу з усіх чутливих питань двосторонніх відносин, сказано в повідомленні.

Янукович висловив упевненість, що Україна і Росія завжди були і будуть стратегічними партнерами, а обов'язок політиків полягає в тому, щоб забезпечувати динамічний розвиток країн заради добробуту їх народів.

Лідер Партії регіонів, голова "опозиційного Кабміну" України також особисто привітав Медведєва зі вступом на посаду президента Росії, а Путіна – на посаду голови уряду.

Янукович щиро побажав керівникам Росії плідної роботи, успіхів на відповідальних і високих посадах, нових звершень на благо народу Росії.

Як відомо, у середу, 4 червня, Держдума Росії запропонувала президенту та уряду РФ розглянути питання про вихід Росії з Договору про дружбу, співробітництво та партнерство з Україною у випадку реалізації Києвом планів щодо вступу у НАТО.powered by lun.ua