Тимошенко зробила себе жертвою змови Ющенка і Януковича

Вівторок, 7 жовтня 2008, 12:14

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що демократична коаліція була розвалена за змовою партії регіонів і секретаріату президента.

Про це вона заявила на прес-конференції у вівторок.

"Сьогодні поновлення коаліції знаходиться в руках президента. Вся відповідальність лягає на президента, бо всі інші абсолютно погоджуються з цим", - зазначила Тимошенко.

"А всі ці лякання, що парламент буде розпущено через годину, дві, день, два три - це недержавницька, безвідповідальна і безперспективна позиція", - наголосила прем’єр.

Вона також порадила Ющенку подумати про країну, а не про президентські вибори.

Тимошенко також знову заперечила переговори з ПР.

"Ніяких переговорів зараз  ні БЮТ з ПР, ні ПР з БЮТ не веде і не вели", - запевнила вона, попри зовсім інші твердження регіоналів.

"Партія регіонів була в абсолютній змові з секретаріатом президента для того, щоб розвалити коаліцію і піти на дострокові вибори. ПР дочекалася, поки президент розвалив демкоаліцію і сьогодні прийняла рішення іти на дострокові вибори, без будь-яких коливань", - зазначила Тимошенко.

"Мені шкода, що так відбувається. Я хочу, щоб була поновлена стабільність в політикумі", - запевнила прем’єр.powered by lun.ua