"Нафтогаз" привітав "Газпром" і побажав мудрості

Понеділок, 5 січня 2009, 17:18

НАК "Нафтогаз України" привітав російський "Газпром" із Різдвом, що надходить.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу" в понеділок, 5 січня.

"Шановний колективе ВАТ "Газпром"! Колектив Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" щиро вітає вас зі Світлим Святом Різдва Христова!", - сказано в привітанні.

У ньому відзначається, що "у сучасному світі нафтогазова галузь відіграє провідну роль у динамічному розвитку суспільства будь-якої держави – нафтовики й газовики за правом можуть пишатися тим, що саме від їхньої важкої, але престижної праці багато в чому залежить енергетична безпека всього людства".

"Зичимо вам успіхів у справах, творчого натхнення і міцного здоров'я! Будьте завжди сповнені оптимізму всупереч сьогоднішнім негараздам. Зичимо вашим родинам і друзям процвітання й благополуччя, радості й добра, взаємної поваги і впевненості в завтрашньому дні!", - бажає колектив "Нафтогазу" колегам із "Газпрому".

"Нехай наступив рік буде щедрим на любов у ваших серцях, додасть мудрості в повсякденних справах! Щасливого Різдва Христова!", - додається в привітанні.

Його підписали голова правління "Нафтогазу України" Олег Дубина, його заступники і члени правління НАКу.powered by lun.ua