"Наша Україна" нарешті вирішить, кого заслати в Кабмін?

П'ятниця, 3 квітня 2009, 18:06

Політрада блоку "Наша Україна - Народна самооборона" на засіданні в четвер затвердила кандидатів на посади в уряді.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Європейської партії.

За інформацією прес-служби, було ухвалено рішення рекомендувати від Європейської партії до складу Кабінету міністрів на посаду першого заступника міністра економіки професора Володимира Ланового, на посаду заступника міністра фінансів - кандидата економічних наук Миколи Голева.

Після створення у Верховній Раді 6-го скликання нової коаліції в складі БЮТ, НУ-НС, Блоку Литвина склад уряду практично не змінився. У відставку добровільно пішов міністр фінансів Віктор Пинзеник (обраний у парламент за списками БЮТ).

Питання ротації уряду обговорюється, щонайменше, з початку цього року. Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяла провести оновлення уряду ще наприкінці лютого. Фракція БЮТ відстоює пакетний принцип при голосуванні за нових кандидатів на посади в Кабміні.

Фракція блоку "Наша Україна - Народна самооборона" у Верховній Раді складається з наступних партій: "Народний союз "Наша Україна", "Вперед Україна", Народний Рух України, Українська народна партія, Українська республіканська партія "Собор", "Християнсько-демократичний союз", Європейська партія України, громадянська партія "Пора", "Партія захисників батьківщини".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!