Павленко каже, що відстояв готель, директора якого бив паперами

Вівторок, 5 травня 2009, 17:02

Міністр у справах сім’ї, молоді й спорту Юрій Павленко заявляє, що вдалося припинити спробу вивести готель "Спорт", розташований у Києві поблизу НСК "Олімпійський", із власності держави.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо причетності до махінацій навколо готелю бізнесмена з Молдови і щодо загрози втрати Україною права на проведення Євро-2012 у випадку приватизації готелю, Павленко сказав:

"На сьогодні вдалося зупинити процеси виведення готелю "Спорт" із власності держави".

Міністр додав, що правоохоронні органи проводять розслідування відповідної справи, і він сподівається на його якнайшвидше завершення, повідомляє "Обком" із посиланням на УНІАН.

Павленко також повідомив, що в Молдові порушено кримінальну справу, пов'язану з махінаціями навколо київського готелю, і найближчим часом українські працівники правоохоронних органів мають порушити таку ж справу.

Як зазначив Павленко, на сьогодні готель "Спорт" залишається в державній власності.

"Готель є, і, я впевнений, буде залишатися у власності держави, і ще довго працюватиме в інтересах українських спортсменів", - підкреслив міністр.

Як відомо, 28 квітня Павленко, прибувши до готелю "Спорт" із групою осіб з метою проведення перевірки документації готелю, ударив паперами його комерційного директора Юрія Супрунюка, після чого тому викликали швидку допомогу і він був доставлений у клініку "Борис", де йому нібито діагностували струс мозку.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування