Грузія знову обвинувачує Росію в запуску безпілотних розвідників

1 перегляд
Четвер, 9 липня 2009, 12:27

МЗС Грузії стверджують, що російські безпілотні літаки здійснюють польоти над територією Грузії.

Про це говориться в заяві МЗС Грузії у відповідь на розповсюджену абхазькою стороною інформацію про те, що грузинські безпілотні літальні апарати здійснюють польоти над територією Абхазії.

"Розповсюджене режимом Сухумі повідомлення є дезінформацією чистої води, мета якої ввести в оману міжнародне співтовариство", - сказано в заяві МЗС Грузії.

Посилаючись на інформацію МВС, МЗС Грузії підкреслює, що "російські безпілотні літальні апарати за останнім часом збільшили кількість польотів над грузинською територією".

МЗС Грузії також звертає увагу, що "зусиллями російської сторони в Грузії припинена діяльність місії спостерігачів ООН, а спостерігачам ЄС не дають можливості здійснювати свої функції, визначені мандатом, по всій території Грузії (зокрема, у зонах конфлікту)".

"Виходячи з вищесказаного, особливо актуальним є питання здійснення повноцінних поліцейської і спостережливої місій на окупованих територіях Грузії, що має забезпечити транспарентність і запобігання провокаціям", - заявляє МЗС.

Новости-Грузия

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua