Тимошенко вирішила задовольнити листонош

П'ятниця, 9 жовтня 2009, 21:56

Уряд з 1 жовтня збільшив на 50% посадові оклади листонош.

Про це заявила прем'єр Юлія Тимошенко на III Всеукраїнському форумі працівників поштового зв’язку, повідомляє прес-служба уряду.

"Це буде тим кроком, який дасть можливість захистити працю листонош", - зазначила Тимошенко і додала, що відповідна постанова ухвалена на засіданні уряду 7 жовтня.

Крім того, прем’єр зазначила, що цією постановою передбачається компенсація Укрпошті фінансових ресурсів, недоотриманих від надання послуг.

Тимошенко наголосила, що на їй надходять скарги від листонош стосовно того, що їх переводять на скорочений робочий день і як наслідок від зарплати залишається мінімум, на який не можна прожити.

Вона запропонувала керівнику Укрпошти позбутися такої практики, коли листоноші залучаються до роботи зі скороченим графіком і відповідно меншою зарплатнею.

Тимошенко вважає, що поштарів необхідно перевести на повну зайнятість.

При цьому вона зазначила, що уряд виділить необхідні ресурси зі стабфонду для покриття витрат Укрпошти.

"Ми порахуємо фінансовий ресурс, який для цього потрібен, і із стабфонду допоможемо Укрпошті, тому що ми знаємо, що це велике навантаження", - підкреслила прем’єр.

Тимошенко додала, що додаткові ресурси Укрпошта може отримати, збільшивши кількість послуг, які вони можуть надавати.

Крім того, прем’єр ініціює введення кримінальної відповідальності за напад на листонош.

Також Тимошенко заявила, що працівники пошти матимуть право на отримання службового житла.

Уряд доповнив перелік категорій працівників, які мають право на отримання службового житла.

"Такий перелік тепер доповнюється у тому числі працівниками Укрпошти – це значить, що службове житло буде нормою вашого життя", - наголосила Тимошенко.

Прем'єр зауважила, що до фінансових планів Укрпошти будуть закладені необхідні видатки на будівництво такого житла, а також відповідно до державної програми із забезпечення службовим житлом громадян листоноші також отримуватимуть житло.powered by lun.ua