Епідемія дійшла до Дніпра

Четвер, 5 листопада 2009, 19:10

У Черкасах оголошено епідемію грипу та гострі респіраторні захворювання.

Таке рішення прийняла надзвичайна протиепідемічна комісія Черкаського міськвиконкому, повідомив перший заступник міського голови Черкас Микола Шкарабура.

Підставою для такого рішення стало те, що станом на 4 листопада у Черкасах було зареєстровано 4086 випадків захворювань на ГРВІ та грип.

Інтенсивний показник на 100 тис. населення склав 1411,6, що в 1,7 рази перевищує значення епідемічного порогу.

У цілому з 30 жовтня в місті на ГРВІ та грип захворіло 2364 дорослих та 1722 дитини, з яких госпіталізовано 116 хворих.

Водночас у Черкасах незареєстровано жодного випадку захворювання на вірус грипу А/Н1N1.

Жоден хворий не перебуває у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації, не зареєстровано смертельних випадків від ускладнень форм ГРВІ та грипу.

Комісія також прийняла рішення про запровадження обов’язкового "масочного" режиму для населення в місцях масового скупчення людей (магазини, ринки, громадський транспорт, вокзали, банки, офіси), заборонено проведення всіх культурно-масових та спортивних заходів, припинено роботу кінотеатрів, театрів, музеїв.

Керівникам підприємств, установ та організацій всіх від форм власності заборонено допускати до роботи осіб з ознаками захворювання на ГРВІ, забезпечити щоденне 2-3-х разове проведення вологого прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та провітрювання приміщень.

Роботу міських поліклінік продовжено до 21 години і переведено на шестиденку. До обслуговування викликів залучатимуть лікарів суміжних спеціальностей.

Станом на 5 листопада у Черкаській області зафіксовано 12 367 хворих на ГРВІ та грип. Серед них четверо вагітних жінок.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування