Янукович на День перемоги збирається зустрічати потяг у Москві

Неділя, 7 березня 2010, 20:03

Соціальні стандарти ветеранів Великої Вітчизняної війни мають бути підвищені синхронно в Україні і Росії.

Про це заявив президент Віктор Янукович в ефірі телеканалу Інтер, коментуючи результати свого візиту до Москви 5 березня.

"Домовилися, що будемо спільно вирішувати підняття рівня соціальних стандартів учасників Великої Вітчизняної війни. Дуже важливо, щоб ми це зробили синхронно. Тобто, щоб наші ветерани були в однакових умовах в усіх країнах, які перемогли у цій страшній війні", - зазначив він.

Крім того, за словами Януковича, була досягнута домовленість про відпрацювання спільної програми святкування Дня перемоги в Україні, Росії і Білорусі.

"Ми зустрінемося на саміті у Москві, і, скоріше за все, разом зустрінемо потяг, який пройде від Бресту через Мінськ, Київ до Москви. Ми зустрінемо там героїв Вітчизняної війни", - зазначив президент.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
05:19
У Румунії підрахували 100% голосів: проєвропейський Дан стане наступним президентом
04:44
FT: Мерц намагається примирити Мелоні і Макрона, які посварилися через переговори щодо України
03:36
Напередодні розмови Трампа з Путіним Стармер обговорив з лідерами ЄС і США санкції проти Росії
02:17
Проросійський Сіміон визнав поразку на виборах президента Румунії
01:43
Трамп побажав Байдену одужання і заявив, що засмучений через його хворобу
01:29
футзалХІТ вирвав перемогу над "Соколом", SkyUp мінімально поступився "Аврорі" у другому матчі півфінальної серії
00:59
Зеленський уже привітав прозахідного Дана з перемогою на виборах в Румунії: підрахували 99,5% голосів
23:56
футболДонецький "Шахтар" вперше за 29 років фінішував поза чільною двійкою в чемпіонаті України
23:27
У Румунії після підрахунку 95% голосів перемагає прозахідний Нікушор Дан
23:19
доповненоУ Байдена виявили агресивну форму раку
Усі новини...
Реклама: