Герман прийшла на 1+1 і вирішила, що не треба шукати приводів для скандалів

П'ятниця, 7 травня 2010, 12:42

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман заявляє, що її зустріч з колективом телеканалу "1 +1" пройшла в конструктивному руслі.

"Ми поговорили. Мені здається, ми зрозуміли один одного. Розмова була щирою і відвертою", - сказала вона "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.
 
Герман нагадала, що це вже друга її зустріч з колективом.

Вона також в черговий раз заявила, що сюжету, через який виник скандал, не існувало зовсім. "Була тільки ідея, а самого матеріалу не було", - підкреслила Герман.

Водночас, вона додала, що така розмова з журналістським колективом про принципи демократії, свободи слова, була необхідна.

"Взагалі, потрібно частіше зустрічатися з журналістами, запитувати, що їх хвилює, чим вони живуть", - підкреслила Герман.

За її словами, незалежно від того, чи є якийсь телеканал державним, або приватним, він повинен дотримуватися стандартів журналістики і свободи слова.

На думку Герман, в журналістських колективах, зокрема, телеканалу "1 +1", має бути конструктивне настрій. "Треба не шукати приводів для якихось скандалів", - підкреслила вона.

Як відомо, раніше журналісти ТСН заявили, що на каналі була введена цензура.powered by lun.ua