Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Нємцов каже, що Путін і його "дружки" заганяють Газпром у банкрутство

Неділя, 9 травня 2010, 22:54
Прем'єр РФ Володимир Путін "заганяє Газпром у банкрутство".

Про це заявив російський опозиційний політик Борис Нємцов в ефірі програми "Чорне і біле" на телеканалі ТВі, коментуючи ініціативу прем'єра Росії Володимира Путіна про об'єднання Газпрому і Нафтогазу.

"Газпром у важкому фінансовому становищі. Борги Газпрому - 50 мільярдів доларів. Більше, ніж весь український бюджет. Є два проекти, супервитратні, і, на мій погляд, нісенітниця і афера - це Північний і Південний потоки", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чому ці проект безглузді, Нємцов пояснив: "Тому що газу немає. Видобуток газу Газпромом впав у 2009 році на 60 мільярдів кубометрів. Це загальне споживання газу величезною країною Україна".

"За 10 років правління Путіна освоєно одне родовище газу - Южноруське. А всі інші виходять з ладу", - зазначив російський політик.

За його словами, "Газпром використовується в політичних цілях, а не для того, щоб видобувати газ".

"Одночасно будуються величезні газопроводи...Питання: чим заповнювати ці газопроводи будемо? Газу немає. Це як Чорноморський флот - побудуємо труби і вони будуть у нас іржавіти. Крапка", - зазначив Нємцов, додавши, що в питанні транзиту російського газу до Європи "все одно без України не обійтися".

"Путін своєї геополітикою, використанням Газпрому в політичних цілях, заганяє Газпром у банкрутство", - сказав він.

Російський політик заявив, що з Газпрому Путін і "його дружки вивели до себе практичні всі ліквідні активи".

"Газпром не відрізняється від Росії в головах громадян Росії, громадян України і всього світу. Банкрутство Газпрому означає банкрутство країни. Знову таки не формально-юридично, а ментально", - зазначив Нємцов, підкресливши, що Газпром - це "гігантська компанія, яка довго буде тонути".

"Оскільки Газпром це головне і бізнес- і політичне знаряддя Путіна, він буде використовувати всі фінансові можливості, щоб цю компанію на шкоду громадянам Росії врятувати", - сказав він.

"Чекісти, люди які з ним (Путіним) в Пітерської адміністрації працювали, вони контролюють Газпром повністю", - заявив політик.

Також, за словами Нємцова, "Газпром в Росії - це офшорна компанія, яка платить мізерну кількість податків".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: