Соратник Мороза обвинувачує в крадіжці фонд Катерини Ющенко

Вівторок, 8 червня 2010, 11:17

У Соцпартії обвинувачують фонд Катерини Ющенко в кінопіратстві і погрожують арештом рахунків фонду Ющенка.

Так у прес-релізі, розісланому прес-службою Соцпартії, відзначається, що

"Українська кінофундація", засновником якої є Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000" Катерини Ющенко, ігнорує судовий процес щодо порушення авторських прав.

У січні 2010 року генеральний продюсер художнього фільму "Помаранчеве небо" Ярослав Мендусь подав у Подільський районний суд Києва позов до приватного підприємства "Українська кінофундація" - у зв'язку з порушенням авторських прав на кінокартину " Помаранчеве небо", яку без дозволу на прокат Фонд Катерини Ющенко демонстрував у Польщі, у рамках проекту "Українське кіно у світі".

Однак на чергове судове засідання 4 червня 2010 року представники відповідача не з'явилися, клопотання про перенос слухання справи не подали. Крім того, відповідач був зобов'язаний судом надати документи, що є доказами в справі, але вимогу суду проігнорував.

Позов прийнятий до провадження відразу в двох країнах - Україні і Польщі, відповідно до законодавства може призвести до арешту рахунків фонду Ющенка, і навіть до заборони на будь-яку діяльність "України-3000" у країнах Євросоюзу, стверджують у СПУ.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування