Табачнику радять вигнати ще одного ректора

Неділя, 1 серпня 2010, 11:37
Міносвіти може розглянути питання про звільнення із займаної посади ректора Київського національного університету технології та дизайну.

Такі рекомендації надані главі відомства на засіданні міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств під головуванням віце-прем'єра Володимира Сівковича, повідомляє прес-служба Кабміну.

Ректора Олега Волкова рекомендують звільнити "за допущені порушення законодавства та статуту університету під час розпорядження державним майном".

Аналітична група міжвідомчої комісії дійшла висновку, що керівник вишу шляхом укладання інвестиційних договорів з порушенням вимог законодавства та статуту університету створив передумови для незаконного відчуження земельної ділянки університету на користь приватних суб'єктів господарювання.

Міністерству також рекомендовано ініціювати перегляд всіх інвестиційних договорів університету, укладених з 2005 по 2010 рік.

Також запропоновано припинити реалізацію проекту забудови стадіону університету, забезпечивши його безумовне перебування у державній власності та функціонування за призначенням.

При цьому міністерству внутрішніх справ доручено забезпечити безперешкодний доступ громадян на територію стадіону університету для заняття фізичною культурою та спортом.

Українська правда