"Нездоланних труднощів для ЦВК я не бачу" - Шаповал

П'ятниця, 3 вересня 2010, 16:40

Голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал упевнений, що комісія впорається з організацією виборчого процесу на майбутніх місцевих виборах.

"Нездоланних труднощів для ЦВК я не бачу", - заявив він журналістам у п'ятницю в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на запитання про те, які, все ж таки, перешкоди можуть виникнути в організації виборчого процесу, він зазначив, що в організаторів виборів завжди виникають складнощі, при цьому вказавши на недосконалість виборчого закону.

"Щоразу, коли починаються вибори - така вже в нас традиція - з'являється багато нового... буде складатися нова практика", - зазначив Шаповал.

Коментуючи висловлювання одного зі членів ЦВК про те, що у зв'язку зі скороченими строками виборчої кампанії будуть можливі запізнювання окремих етапів виборів, він підкреслив, що це - особиста думка лише одного зі членів ЦВК.

"Якщо хтось із членів комісії виступає з коментарями чогось, це його власна думка. Це не позиція ЦВК", - заявив голова Центрвиборчкому.

"Я впевнений, що виборчий процес пройде за законом, а з боку ЦВК дії будуть здійснюватися винятково за законом", - наголосив Шаповал.

Як відомо, чергові місцеві вибори в Україні призначені на 31 жовтня.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...