Люди Тігіпко будуть вкладати в вибори свої гроші

Вівторок, 7 вересня 2010, 21:05

Партія "Сильна Україна" має намір висунути більш 40 кандидатів у мери на майбутніх місцевих виборах.

Про це заявив лідер партії Сергій Тігіпко у вівторок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Украина".

Тігіпко представив 10 представників партії, які будуть балотуватися в мери Чернігова, Миколаєва, Житомира, Кіровограда, Сум, Івано-Франківська, Луцька, Горлівки і Енергодара.

Він також заявив, що в тих населених пунктах, де партія не буде мати власних кандидатів, вона буде розглядати питання про підтримку представників інших політичних сил.

За його словами, "Сильна Україна" також має намір взяти участь у виборах в 800 місцевих радах, де зареєстровані місцеві партійні організації.

При цьому Тігіпко наголосив, що партія не є регіональною політсилою, а буде приймати участь у виборах у всіх регіонах.

Відповідаючи на питання про те, як фінансуватимуться вибори партії "Сильна Україна", він відповів, що для цих цілей буде створений як центральний бюджет, так і місцеві.

"У нас є центральний бюджет. Цим буде займатися і партія (у першу чергу), і я особисто. Але будуть і місцеві бюджети - будуть місцеві витрати, вони самі будуть думати про це, і, думаю, будуть вкладати свої гроші", - сказав лідер партії.

Разом з тим, він підкреслив, що це будуть "не найвищі витрати", зокрема, у порівнянні з президентськими виборами.

Тігіпко також підкреслив, що на майбутніх виборах представникам партії "Сильна Україна" потрібно бути готовими до жорсткої конкуренції з боку як чинної влади, так і опозиції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua