Левко Лук'яненко знову очолив партію

12 переглядів
11
Четвер, 25 листопада 2010, 15:03

Левко Лук‘яненко очолив Українську республіканську партію замість Володимира Гуменюка.

У Мін'юст надійшло офіційне повідомлення про зміну лідера партії, рішення про що було ухвалене Третім з`їздом та Центральною Радою УРП 26 червня цього року.

"Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про зміни у складі керівних органів партії та внесло зміни до Реєстру політичних партій України. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лаврінович", - повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Українська республіканська партія була зареєстрована Мін'юстом 21 грудня 2006 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 135.

Лук'яненко уже очолював її до 27 вересня 2008 року, коли лідером УРП було обрано Гуменюка.

Відповідно до закону про політичні партії, партії повинні інформувати Міністерство юстиції про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їхньої адреси та місцезнаходження у тижневий строк після прийняття рішень з цих питань.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 86.111.70.---gaart..
А что, есть и такая партия? Кто хозяин?
IP: 78.25.28.---Да уж..
gaart: Для чого писати такі дурниці???? Немає роботи????
IP: 195.145.28.---arcor..
Знову незабаром продасть партію в обмін на автомобіль від Капітельманші.
IP: 93.73.84.---chutach..
вова2 _ 25.11.2010 15:38 пора бы уже этому старому упырю сдохнуть, в аду черти ему уже прогулы ставят. Такими словами вы накликаете себе беду на своих детей и родных. БОГ не прощает тех, кто говорит плохие слова на честных моральных людей. Бегите в Церьковь и замаливайте грех, пока живы еще ваши дети и родные.
IP: 93.183.249.---reactor123..
Покайтесь, суки! Заява-присяга-вибачення народного депутата Дивлячись в очі велелюдному мітингу, я визнаю свою провину в порушенні присяги, каюся і прошу пробачення...... ЧИТАЙ НА ТАРАСОВІЙ ПРАВДІ! тарас (тире) юа (крапка) сом - на англійській Тарасова правда – сайт вільних журналістів. Сайт де журналісти можуть опублікувати ті матеріали, які не пройшли цензури.
Усі коментарі