Підприємці вимагають у влади Податкового кодексу "з нуля"

Середа, 1 грудня 2010, 14:38

Підприємці вимагають розробки цілком нового варіанту Податкового кодексу і у четвер знову збираються на масовий мітинг на Майдані Незалежності у Києві.

Як повідомили представники Центрального штабу порятунку українського підприємництва на прес-конференції в УНІАН, їх не влаштовує вето президента на окремі частини Податкового кодексу, ухваленого в парламенті

Прес-секретар Штабу Святослав Швецов сказав, що "накладено не вето, а Податковий кодекс з поправками, внесеними адміністрацією президента, направлений знову до Верховної Ради, і фактично це не є вето".

"Наша вимога до президента – повне вето – не знімається. Вона так само актуальна", - підкреслив він.

За словами Швецова, група осіб, уповноважених для переговорів від підприємців, подала 25 листопада в адміністрацію президента і 28-го – у Міністерство фінансів документи, які говорять, що близько 200 статей Податкового кодексу потребують змін.

"Документ, в якому половина статей потребує змін, треба розробляти з нуля. Ніякими поправками це не змінити", - переконаний представник Штабу порятунку підприємництва.

При цьому він наголосив, що акція підприємців є цілком аполітичною.

"Але при цьому спостерігаються спроби різних політичних сил вплинути на цей процес і розколоти, особисто з боку влади, ряди протестуючих різними заявами та провокаціями", - стверджує він.

"Ми заявляємо: ніякого розколу немає. Є національно-координаційна рада підприємців і є групи організаторів, які висувають одні й ті ж вимоги з 22 листопада: це вето президента на Податковий кодекс, повернення його у ВР та відміна парламентом Податкового кодексу. Це створення спільної експертної групи та розробка цілком нового документа і внесення його у ВР та голосування за нього", - зазначив Швецов.

Представник переговорної групи від Центрального штабу порятунку підприємництва Юрій Єременко додав, що "якісь переговори (про зміни лише окремих статей ПК) – це тільки особиста ініціатива і деструктив".

Він також нагадав, що підприємці наполягають на відставці авторів Податкового кодексу. Перш за все - віце-прем’єра Сергія Тігіпка та голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського.

А Володимир Дорош завив: "Місто Волі" (на Майдані Незалежності) стоїть і стоятиме доти, поки ми не переконаємося, що новий Податковий кодекс таки почне розроблятись".

Він повідомив, що свої вимоги підприємці мають намір оголосити у четвер на мітингу, який почнеться о 10:00.

"Ми завтра на Майдані Незалежності проводимо збір суб’єктів господарювання з усієї країни для того, щоб влада зрозуміла, що вона нас не заговорила. Ми готові до конструктиву, готові до діалогу, до партнерських відносин", - сказав Дорош.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування