У Азарова вважають, що вимога МВФ щодо пенсій не жорстка

Середа, 8 грудня 2010, 18:14

Проектом пенсійної реформи, розробленим в Кабміні, передбачається поступове підвищення пенсійного віку на півроку щороку протягом 10 років.

Про це повідомив заступник міністра праці та соціальної політики Костянтин Ващенко, передає УНІАН.

"Найвірогідніше, що підвищення пенсійного віку буде, але ще раз хотів би повторити, що не буде просто огульне підвищення, нічим не компенсоване і не збалансоване. Ми будемо шукати и шукаємо сьогодні можливості для того, аби знайти компромісне рішення і зацікавити людей", - сказав він.

Ващенко також повідомив, що одна з ідей, яка обговорюється в рамках розробки пенсійної реформи, - це можливість прирівняти норму пенсійного забезпечення для вчителів, лікарів та працівників культури.

"У будь-якому разі, будь-який непопулярний крок уряд намагатиметься компенсувати речами, які дають можливість знайти компромісне рішення", - зазначив заступник міністра.

Зокрема, він зауважив, що в рамках підготовки реформи пенсійне забезпечення для різних категорій пенсіонерів обговорюватиметься з профспілками, а також представниками різних відомств.

Крім того, параметри пенсійної реформи будуть обговорюватися з Міжнародним валютним фондом.

"Обов’язково будуть ще консультації з МВФ і спроби знайти компроміс по тих питаннях, де вони наполягають. Тому що загальна ситуація про підвищення пенсійного віку – це дійсно є вимогою, але мені здається, що вона не є жорсткою", - зазначив Ващенко.

Як відомо, 8 грудня Кабмін на своєму засіданні розглянув проект закону щодо пенсійної реформи.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: