КУЧМА ПІШОВ З ОЧНОЇ СТАВКИ З МЕЛЬНИЧЕНКОМ

Середа, 23 березня 2011, 12:58

Екс-президент Леонід Кучма відмовився від очної ставки з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком.

Про це заявив сам Мельниченко після того, як він вийшов з будівлі Генпрокуратури.

"Сьогодні вранці я був викликаний до Генпрокуратури для того, щоб взяти участь у слідчих діях. Про це мені сказав старший слідчий Грищенко. Також він додав мені зранку, що планується очна ставка", - зазначив він.

"Я прийшов і підтвердив своє бажання дати вичерпні відповіді на всі питання. Наскільки мені відомо, у своїх свідченнях Леонід Кучма заявляє, що він ніколи не казав про Георгія Гонгадзе і стверджує, що це спецоперація іноземних спецслужб", - заявив Мельниченко.

"О 13:10 я увійшов у кабінет слідчого Грищенка. Там на той момент вже сидів Леонід Кучма. Побачивши мене, він почав нервуватися і сказав, що не буде давати ніяких свідчень і брати участь у слідчих діях", - наголосив екс-майор.

За його словами, після цього Кучма "встав і пішов у напрямку дверей".

"У той момент слідчий Грищенко нагадав йому, що він порушує норми кримінально-процесуального кодексу і що він повинен бути присутнім на очній ставці", - розповів він.

"У відповідь на це Леонід Кучма кинув папери на стіл і сказав слідчому: "Тоді затримуйте мене". Врешті-решт, Кучма та його адвокат покинули будівлю Генпрокуратури через чорний хід", - зазначив Мельниченко.

Екс-майор впевнений, що після цього інциденту Леонід Кучма використає всі свої резерви, аби чинити тиск на слідство.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: