Кінах: Азаров ставить ЄС у незручне становище

Субота, 2 квітня 2011, 10:53

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах вважає, що визначення термінів вступу України до Євросоюзу ставить у незручне становище європейську сторону.

"Я доволі скептично сприймаю, коли українська влада, а це було вже не раз, оголошує ті чи інші дати нашого членства, зокрема, і в ЄС", - сказав Кінах на прес-конференції в п’ятницю в Києві, повідомляє УНІАН.

"Коли називається та чи інша чергова дата, то в незручне становище потрапляють наші друзі й прихильники в Євросоюзі, оскільки ці дати називаються без узгодження з іншою стороною", - вважає він.

При цьому Кінах відзначив, що будь-який переговорний процес має проходити в рамках взаємної поваги з метою пошуку спільного рішення.

"Ми впевнені, що дата - це не самоціль. Для нас має принципове значення створювати відповідні сучасні європейські стандарти в Україні у всіх напрямах", - додав Кінах.

Як повідомлялося, 31 березня прем`єр Микола Азаров висловив упевненість, що Україна до 2022 року стане членом Європейського Союзу.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування