Герман: організатор сутичок у Львові працював на інтерес Тимошенко

Вівторок, 10 травня 2011, 15:02

Сутички у Львові на День перемоги вигідні Юлії Тимошенко.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" написала радник президента Ганна Герман.

За її словами, сутички "завдали Львову і Україні в цілому тільки шкоду".

"А отже - вигідне тим, хто не хоче бачити Україну в колі європейських держав, хто не бажає, щоб Львів багатів з туризму, хто всіляко намагається підбурювати європейських політиків проти української влади (дивіться, мовляв, що там коїться)", - зазначила Герман.

"Той, хто все організував у Львові, безперечно, працював на вузькопартійний інтерес Тимошенко", - наголосила радниця президента.

За її словами, "9 травня показало львів'янам партію "Свобода", що набирала вже була достатньо високі рейтинги, в найгіршому світлі".

"Безперечно, після цього рейтинги "Свободи" у Львові впадуть. І БЮТ отримає шанс відвоювати втрачені позиції. Зараз БЮТ намагається творити пропаганду, що, мовляв, скандалами у Львові хтось хотів відвернути увагу людей від економічних проблем", - зазначила Герман.

"Але це не так. Ті дурниці, якщо не казати різкіше, що їх накоїла "Свобода" у Львові, зашкодили лише їй. За такого масштабу провокацій місцева влада і міліція не мали шансу уникнути ексцесів", - заявила вона.

"Який же висновок треба зробити? Перше, покарати провокаторів. А далі – переступити через цю ганьбу і йти вперед", - додала Герман.

Як відомо, напередодні у Львові відбулися сутички між представниками "Свободи" і представниками партій КПУ, "Родіна", "Русское единство", ветеранами війни.

В ході однієї із сутичок  з травматичної зброї було поранено помічника депутата Львівської міськради Олега Ковпака.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування