25.06

Банківський форум

Герман: Януковичу заважають посередники

Вівторок, 7 червня 2011, 00:10

Радник президента Ганна Герман вважає, що відкритості Віктора Януковича заважають "посередники" з його оточення.

"Якби у Януковича не було посередників, між ним і людьми, між ним і журналістами, то він би давав собі прекрасно раду", - зазначила вона в ефірі телеканалу ICTV.

"Як з'являються якісь посередники, які хочуть довести свою значимість, то вони починають робити всякі глупства. Подавати, наприклад, в суд, щоб суд заборонив журналістам пікетувати", - заявила Герман.

"Треба мати трохи клепки в голові, щоб запитати у президента, як він до того ставиться. А президент би їм сказав, що журналісти є журналісти: їм заборониш – вони прийдуть контролювати... Прийдуть з камерами, і вийде ще гірше", - додала вона.

"Якби зліквідувати цей інститут посередництва, інститут прес-секретарства, тих медіаедвайзерів, і допустити журналістів до перших осіб, і все б було прекрасно", - вважає Герман.

Як відомо, рух "Стоп цензурі!" мав намір 6 червня, у День журналіста, провести акцію з вимогою виконання обіцянки президента Віктора Януковича показати свою резиденцію "Межигір'я".

Про акцію було повідомлено Новопетрівську сільраду в п'ятницю, 3 червня.

У суботу, 4 червня, Київський окружний адміністративний суд заборонив акцію під "Межигір'ям", задовільнивши позов сільського голови Нових Петрівців Родіона Старенького.

Журналісти заявили, що приїдуть до "Межигір'я", щоб проконтролювати виконання рішення суду.

6 червня під "Межигір'ям" зібралися близько 60 журналістів.

Віктор Янукович проїхав повз них не спиняючись, натомість до преси вийшла його прес-секретар Дарка Чепак. За її словами, кортежу забороняє зупинятися служба безпеки президента.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: