Із НУ-НС виключать неблагонадійних депутатів?

Субота, 3 вересня 2011, 09:11

У фракції "Наша Україна – Народна самооборона" не виключають можливості виключення низки "неопозиційних депутатів".

Про це УНІАН повідомило джерело у фракції.

За словами співрозмовника агентства, у фракції справді говориться про можливість виключення низки депутатів зі складу НУ-НС, які не є опозиційними до влади.

Однак остаточне рішення може бути ухвалене фракцією лише на наступному тижні.

Разом з тим, за словами джерела, навряд чи можливе рішення про масове виключення депутатів із фракції.

"Ви ж знаєте, як у нашій фракції рішення ухвалюються, точніше - кардинальні рішення неможливо ухвалити через різнобарвність в ній депутатів", - зазначив співрозмовник агентства.

"Як 67 народних депутатів виключатимуть, згідно з деякими інформаціями в ЗМІ, 21 депутата? Досить малоймовірно при дисципліні в НУ-НС", - сказало джерело.

Серед тих, кого нібито виключатимуть, називається, зокрема, Іван Плющ, який і не є членом фракції НУ-НС, а входить до складу депутатської групи "Реформи заради майбутнього" у Верховній Раді.

Водночас голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко відмовився прокоментувати УНІАН ситуацію: "Я чутки не коментую". При цьому він зазначив, що на наступному тижні буде засідання фракції і тоді можна говорити про те, які рішення будуть ухвалені.

Народний депутат від НУ-НС В’ячеслав Кириленко лише підтвердив, що засідання Ради фракції НУ-НС було, але відмовився назвати питання, які обговорювалися.

На уточнююче запитання УНІАН, чи йшлося про можливість виключення низки депутатів зі складу фракції, він сказав: "Не можу ні спростувати, ні підтвердити це".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування