До Києва їдуть чорнобильці на безстрокову акцію протесту

Вівторок, 1 листопада 2011, 08:25

1 листопада близько 300 представників чорнобильських організацій Харківської області прибудуть до Києва, щоб узяти участь в акції протесту біля будівлі Верховної Ради.

Як повідомляє УНІАН, голова міської організації "Союз Чорнобиль України" Анатолій Губарєв заявив, що о 10:00 перед Верховною Радою представники чорнобильських громадських організацій почнуть безстрокову акцію протесту проти скорочення пільг, пенсій та інших соціальних гарантій.

За його словами, на акцію в Київ приїдуть 140 чорнобильців із Харкова й близько 140 - з області. До того ж, акцію збираються підтримати 14 обласних організацій "Союз Чорнобиль України". 

У вівторок чорнобильці будуть вимагати виконати рішень судів про призначення пенсій, погашення заборгованості з виплат компенсацій і поточних пенсій, а також порушити кримінальні справи у відношенні винних у невиконанні рішень судів про призначення чорнобильцям пенсій. 

Напередодні, 31 жовтня, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що Верховна Рада до кінця цього пленарного тижня розгляне закон про скасування пільг ветеранам і ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

20 жовтня Верховна Рада зняла з розгляду законопроект про вповноважування Кабінету міністрів установлювати порядок компенсацій пільговикам.

Уранці того ж дня близько 200 представників Федерації профспілок і чорнобильців зібралися біля будівлі парламенту з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти й гарантії в держбюджеті-2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: